Hop-Sport HS Nakládací činkový set Premium 58kg

TOP 1 v kategorii Činky

Hop-Sport HS Nakládací činkový set Premium 58kg

Sada Premium 58kg Sada Premium 58 kg s rovnou tyčí umožňuje komplexní trénink v oblasti kulturistiky. Obsahuje vysoce kvalitní cementové kotouče a profesionální tyče. Díky...
2 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z hop-sport.cz

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 470 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Materiál
cementové
Typ
nakládací
S pevnou vahou
58 kg
Činkové sady

• Cena/výkon

Nenašel jsem nic lepšího za ty peníze. Osobně můžu doporučit.

hop-sport.cz (prodejce)

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Na domácí využití paráda.

• Top

S pevnou vahou
58 kg
Činkové sady

Sada Premium 58kg

Sada Premium 58 kg s rovnou tyčí umožňuje komplexní trénink v oblasti kulturistiky. Obsahuje vysoce kvalitní cementové kotouče a profesionální tyče. Díky tomu je cvičení s nimi pohodlné a bezpečné.

Sada obsahuje:

• cementové kotouče 10 kg - 2 ks
  • cementové kotouče 5 kg - 2 ks
  • cementové kotouče 2,5 kg - 4 ks
  • cementové kotouče 1,25 kg - 6 ks
  • hřídel 45 cm (průměr 30mm) - 2 ks
  • rovná tyč 167 cm (30 mm) - 1 ks

Struktura kotoučů:

Závaží Hop-Sport jsou vyrobeny z cementové hmoty potažené vrstvou plastu, která zaručuje ochranu podlahy a dlaždic v případě pádu.Strukturovaný vnější povrch je méně náchylný k poškrábání jako při hladkých kotoučích. Díky vnitřním výztužným profilem jsou naše kotouče odolnější vůči prasknutí nebo jinému poškození. Závaží Hop-Sport se vyznačují nejen solidním zpracováním, ale také estetickým provedením a maximálním stupněm funkčnosti.

Technické údaje:

Cementové kotouče

• Hmotnost kotoučů  v sadě: 47,5 kg
  • Moderní design
  • Průměr otvoru: 31 mm
  • Kotouče jsou vhodné pro všechny hřídele a tyče s průměrem 30 mm
  • Černá barva
  • Kotouče jsou potaženy tlustou, strukturální vrstvou z plastu, díky které jsou odolnější vůči poškrábání
  • Trvanlivost kotoučů zaručují vyztužené profily.
  • Jsou vhodné pro profesionální, ale i rekreační použití.
  • Logo Hop-Sport a hmotnost kotouče jsou vytištěny na každém produktu

Rozměry kotoučů:

10 kg - průměr 34 cm, tloušťka 54 mm, průměr otvoru 31 mm

5 kg - průměr 26 cm, tloušťka 50 mm, průměr otvoru 31 mm

2,5kg - průměr 21 cm, tloušťka 40 mm, průměr otvoru 31 mm

1,25kg - průměr otvoru 16,5 cm, tloušťka 30 mm, průměr otvoru 31 mm

Tyče v sadě:

• Rovná tyč - používá se především na posilování hrudníku a přítahy.
  • Dvě krátké tyče (hřídele) - běžně se používají na posilování bicepsu, tricepsu, předloktí, ramen, posilování zad a hrudníku.

Všechny tyče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chromové oceli. Mají šikmé úchopové části, které zvyšují komfort cvičení a zaručují bezpečný trénink.

Rovná tyč:

• Celková délka: 167 cm
  • Délka uchopovací části: 2 x 25 cm
  • Délka mezi bloky 102 cm
  • Délka závitu: 2 x 31 cm
  • Průměr tyče: 30 mm
  • Zatížení: 150 kg

Hřídel:

Kvalitní ocelový hřídel potažený kvalitním plastem. Má ergonomickou a dobře profilovanou, neklouzavou uchopovací část.

• Celková délka: 45 cm
  • Průměr: 30 mm
  • Délka uchopovací části: 12 cm
  • Délka závitu: 2 x 16 cm
  • Počet kusů v sadě: 2
  • 4 závitové svorky

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 3 665 recenzíDalší informace

• Cena/výkon

Nenašel jsem nic lepšího za ty peníze. Osobně můžu doporučit.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Na domácí využití paráda.

• Top

Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 3 665 recenzíDalší informace

• super zpracování
    • super cena

Vše super. jsem nadšený.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Závaží a dlouhá osa jsou pěkně zpracované. Osy na jednoručky trochu horší ale za danou cenu vyhovující. Nicméně znovu bych si nekoupil osu se závitem - výměna závaží je zdlouhavá. Celkově jsem spokojen.

Hop-Sport (značka)

děkujeme Vám za objednávku i krásné hodnocení, které nám zpříjemnilo den. Budeme moc rádi, když se k nám pro nákup zase brzy vrátíte.
    Vidíme, že máme prostor minimálně 20 % k nějakému vylepšení. Na tom neustále pracujeme a pevně věříme, že to brzy poznají i všichni naši zákazníci.

• Množství závaží
    • Vysoce kvalitně zpracovaná dlouhá osa
    • Začátečníkům vřele doporučuji
    • U velké osy kovové matky na konci tyče sklouzávají( problém vyřešen plastovými matkami které jsou na jednoručních činkách)

Pro začátečníky úplně super základ ;) Jsem maximálně spokojený s tímto produktem velká osa mě překvapila kvalitou provedení. Tento set je do začátků určitě nejlepší možné řešení. Cena / Množství věcí v setu / Kvalita - naprostý TOP

Dobrý de den,
    děkujeme za Vaši objednávku i hezké hodnocení. Věříme, že s námi i činkovým setem budete i nadále spokojen. Vašich podnětů ke zlepšení si velice vážíme a předali jsme je k řešení. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na naši další spolupráci.

• kvalitní zpracování
    • výborná cena
    • kotouče jsou o něco větší, ale vzhledem k tomu, že jsou z cementu je to očekávané
    • abyste mohli přidat více zátěže, je potřeba dokoupit sadu 10kg závaží (kvůli šířce jednoho kotouče se jich na činku nevleze tolik)

Hezký den,
    děkujeme za Vaši objednávku i skvělé hodnocení. K dispozici ještě máme litinové kotouče s průměrem 30mm, jsou tenčí a těžší. :)

Top

Hop-Sport (značka)

vřelé díky za Vaše 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu byli spokojeni a tak věříme, že Vás u nás nevidíme naposledy.
    Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Ani po měsíci mi nedodali zaplacené zboží. Na telefonu je nějaká cizinka, která nerozumí česky a akorát vás odbyde, že vám napíše email, ale nic se týdne neděje. Na emaily neodpovídají. Potkáme se u soudu. V případě, že má ještě někdo špatnou zkušenost, napište mi prosím email na [email protected]