SPORTVIDA SV-HK0412 6v1 Sada činek 10 kg

Sada nakládacích jednoruček SPORTVIDA SV-HK0412 6v1 10 kg je ideálním řešení pro každého, kdo chce zvedat činky ať už máte domácí posilovnu a nebo si schováváte vybavení pod...
919 Kč
Doprava 80 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Athletic24
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (5)

Info v obchodu80 Kč340 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchodu90 Kč94 % • 1 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 19 568 recenzíDalší informace
Info v obchodu90 Kč95 % • 7 102 recenzíDalší informace
Info v obchodu90 Kč100 % • 110 recenzíDalší informace

Popis produktu

Sada nakládacích jednoruček SPORTVIDA SV-HK0412 6v1 10 kg je ideálním řešení pro každého, kdo chce zvedat činky ať už máte domácí posilovnu a nebo si schováváte vybavení pod...

Parametry produktu

Výrobce
Materiál
cementové
Typ
jednoruční
Hmotnost
11 kg
Činkové sady
ano

Parametry produktu

Výrobce
Materiál
cementové
Typ
jednoruční
Hmotnost
11 kg
Činkové sady
ano

Popis produktu

Sada nakládacích jednoruček SPORTVIDA SV-HK0412 6v1 10 kg je ideálním řešení pro každého, kdo chce zvedat činky ať už máte domácí posilovnu a nebo si schováváte vybavení pod postelí.

Obsah balení

Kotouče: sada SV-HK0412 jich obsahuje 8 a jsou vyrobeny z takzvaného kompozitu - jde o plastovou skořápku naplněnou cementem. Tyto typy závaží jsou ekonomické na výrobu, ale oproti ocelovým kotoučům jsou náročnější na objem, takže složená činka je poměrně rozměrná.

Nakládací osy zde naleznete dvě, jsou vyrobeny z plastu. Úchop je vroubkovaný a příjemně se drží, nakládací trny jsou opatřeny závitem pro zajištění závaží uzávěry. 

Spojovací díl se skládá z kovové trubky, na koncích jsou nalisována šroubení pro spojení s nakládací osou. Na spojovací díl je natažen ergonomicky tvarovaný, pěnový váleček, který chrání záda před otlačením a díky tvarování snadno najdete střed činky.

Madla / podpěry na kliky jsou vyrobeny z tvrdého plastu, vnitřní (oranžová) část je tvrzená guma která zajišťuje jistý, pevný a pohodlný úchop. Tyto díly slouží jako úchop kettlebellu, boční úchopy činky a nebo samostatně jako podpěry na kliky. V balení nalezneme 2 kusy.

Základna kettlebellu je také plastová s gumovou podložkou. Trn je opatřen závitem a v balení je 1 kus.

Objímky jsou plastové s výstupky pro zvýšení ergonomie a lepší dotažení (zajištění) kotoučů. Na osu se šroubují a v balení nalezneme 4 kusy.

Pomocí sady SV-HK0412 můžete sestavit rovnou 6 různých posilovacích pomůcek: jendoruční nakládací činky, obouruční nakládací činku, kettlebell, činku s více úchopy, činku s bočním úchopem a uzávěry lze použít jako podpěry na kliky. Níže si popíšeme skládání jednotlivých variant.

Jednoruční činka se skládá z nakládací osy, kotoučů a objímek. Osu symetricky zatížíme totožnými kotouči a závaží zajistíme našroubováním objímek. Jednoručky lze složit dvě.

Obouruční činka se skládá ze spojovacího dílu, nakládacích os, kotoučů a 4 kusů objímek. Na jednu stranu každé nakládací osy našroubujeme objímku a každou osu následně našroubujeme z jedné strany do spojovacího dílu tak, aby objímka byla na zašroubované části. Objímky slouží k dotažení spojení mezi osou a spojovacím dílem, lehkým dotáhnutím objímky proti spojovacímu dílu vznikne takzvané "kontra". Na volné nakládací části naložíme symetricky kotouče, které zajistíme zbývajícími objímkami. Pokud se na činku nevejdou potřebné kotouče, můžeme je před složením umístit mezi úchop a objímku, toto složení nejlépe vystihuje obrázek níže. Obouruční osu lze složit jednu.

Kettlebell se skládá ze základny, kotoučů a madla. Na základnu s gumovou podložkou nasadíme odpovídající počet závaží, která zajistíme našroubováním madla, pokud použijeme méně závaží a trn by nám vstupoval do prostoru madla, tak prostor mezi kotouči a madlem vyplníme našroubováním objímek v odpovídajícím počtu tak, aby šel celý celek dotáhnout a zároveň aby osa nevstupovala do prostoru úchopu.

Činka s bočním úchopem je shodná s jednoruční činkou, kde místo jedné objímky použijeme madlo. Tato činka nám dokáže nahradit kettlebell.

Činka s více úchopy také vychází z jednoruční činky, ale tentokrát nahradíme madlem oba uzávěry, tato činka se ideálně hodí k symetrickému tréninku paží a ramen.

Podpěry na kliky používáme samostatně v páru. Podpěry umožňují provádět hluboký klik, který je efektivnější než klasický klik a použití podpěr chrání zápěstí před zraněním, protože je v přirozenější poloze.

Parametry:

Materiál: PVC, cement, EVA, ocel

Sada obsahuje: 2 x jednoruční, nakládací osu 1 x spojovací díl 8 x závaží (kotouč) 4 x hvězdicová objímka 1 x nakládací trn 2 x madlo / podpěra na kliky

Nakládací hřídel:

  • počet: 2 ks
  • celkové rozměry: 36 cm x 22 mm
  • rozměry úchopu: 13,5 cm

Spojovací díl:

  • počet: 1 ks
  • délka: 38,5 cm

Kotouče: 1,25 kg, 16 x 3 cm, 4 kusy 1,0 kg, 15,5 x 3 cm, 4 kusy

Nakládací trny kettlebellu: počet: 1 ks

Podpěry na kliky / madla:

  • počet: 2 ks
  • Hmotnost: 10 kg

Pro ilustraci použití přidáváme video s alternativním modelem výrobce HMS:  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.